Lokata 2% dziennie!

Szukasz lokaty finansowej z szybkim zyskiem i niską wpłatą początkową? Just Been Paid jest rozwiązaniem dla Ciebie! Nic nie musimy robić. Wystarczy wpłacić pieniądze i cieszyć się zarobkami 1,5-2% DZIENNIE. Tak nie pomyliłem sie, dostajemy 2% dziennie, z kapitalizacją dzienną!


Dla ok. 98% ludzi, którzy chcą zarabiać pieniądze przez Internet jest to „droga nie do przejścia” – wszystkie systemy zarobkowe typu MLM itp. dla osób, które nie miały z tym rodzajem biznesu doczynienia są po prostu trudne. 

 

Just Been Paid to zupełnie coś innego, lepszego! 

 

Chcesz niezależności finansowej i stałego, pewnego dochodu? Ten system jest dla Ciebie!

 

Oto podstawowe dane JustBeenPaid:

 • minimalna wpłata-zakup pozycji – 10$
 • dostajemy 10$ na start!! A potem jeśli zaufamy stronie to wpłacamy własne pieniądze.Przyglądamy się jak wszystko działa i inwestujemy! :)
 • dzienny zysk (365 dni w roku) – 2%
 • wypłata środków-zysków – od 20$
 • dwa poziomy poleconych: I-10%, II-5%
 • nie ma konieczności sponsorowania kolejnych osób
 • zakładamy konto Alertpay/Payza w celu wpłaty i wypłaty pieniędzy, całkowicie darmowe, zero opłat
 • już teraz jeśli zarejestrujesz się z mojego polecenia i wpłacisz pieniądze, wypłacę na Twoje konto Payza 10% Twojego wkładu, wszystko zależy od tego ile zainwestujesz ! :)

Poniżej na stronie znajdziecie instrukcję jak założyć konto ALERTPAY/PAYZA i jak założyć konto w JBP
zapraszam serdecznie.

Koncepcja JustBeenPaid oraz powiązane z nim programy objęte są ochroną patentową!


System jest niesamowicie stabilny i tym różni się od wszystkich innych programów w sieci, ponadto jest objęty ochroną patentową.
System oparty jest na formule matematycznej która gwarantuje jego długie życie, właściciel strony oferuje 1mln $ dla osoby której uda się znaleźć błąd w programie!

Numer patentu, wydanego przez amerykański Urząd Patentowy to 6578010.
 Chyba to powinno państwa przekonać o stabilności systemu.Mnóstwo materiałów marketingowych, jeśli ktoś zna angielski może się dużo nauczyć.
Prawie codziennie prowadzone konferencje, pytania użytkowników, odpowiedzi właścicieli.
Pamiętajcie, inwestujemy na własną odpowiedzialność i z rozwagą.


JustBeenPaid działa na polskim rynku juz od 2011 roku, od tamtej pory nie bylo z nim problemów, jest to jeden z najbardziej stabilnych systemów działających w Polsce na świecie. Bez przerwy realizuje wypłaty tysiącom użytkowników z całego świata, bijąc kolejne rekordy popularności. Nie jest to przy tym rządna piramida finansowa czy HYIP.

Z mojego doświadczenia, mogę powiedzieć że nigdy nie miałem problemów z tym systemem i odmieniłem dzięki niemu moje życie. Na początku zainwestowałem 200$. Teraz po roku "pracy". Wyciągam z systemu 200$ DZIENNIE. Opłaca się, prawda ? Dlatego zarejestruj sie i nie czekaj! Odmień swoje życie jak ja :)

Po prawej stronie posty z opisem krok po kroku jak założyc konto na JustBeenPaid, jak zasilić konto JBP
Jak założyć konto Alertpay i jak je zasilić z banku.

Jeśli macie pytania: tomaszkubiak91@wp.pl

JUSTBEENPAID - ZAPRASZAM

Liczne dowody wypłat które bez trudu można znaleźć w internecie, mnóstwo pozytywnych opini... Jedna z wypłat na prawie 2000$, warto zainwestować :)

Jak sam Frederick Mann przyznaje, Just Been Paid początkowo nie był tym, co chciał stworzyć, osiągnąć dzięki temu systemowi. Ale program JSS-Tripler, który wystartował w Internecie w 2011r. jest zdecydowanie powodem do jego dumy – jest po prostu „strzałem w dziesiątkę”. 

Ryzko Inwestowania w JustBeenPaid 

Obecnie zarobki w JustBeenPaid (i programach JSS-Tripler oraz JSS) są gwarantowane – nie ma takiej możliwości, żeby ktoś stracił zainwestowane pieniądze. Just Been Paid jest stabilnym i wypłacalnym systemem, nie zniknie z Internetu z pieniędzmi użytkowników jak to się dzieje w wielu przypadkach piramid finansowych i HYIP-ów.
Stabilność systemu gwarantowana/zabezpieczona jest dzięki tzw. funkcji restartu, której żaden inny system nie posiada. Restart występuje wtedy, jak wypłacalność systemu gwałtownie spada, chroniąc użytkowników przed utratą pieniędzy.
Jedyne zagrożenia związane z utratą pieniędzy to standardowe ryzyko jak w każdym jednym biznesie: hakerzy mogą włamać się do systemu i narobić szkód, ktoś może wykraść dane z Twojego komputera i okraść Twoje konto bankowe, ktoś może specjalnie uszkodzić serwery JBP, przez co zostaną utracone dane finansowe użytkowników itp.

Just Been Paid – Kontakt/Dane Adresowe

System Just Been Paid należy do firmy Bigbooster Ltd. (której właścicielem jest Frederick Mann) zarejestrowanej pod adresem:
Bigbooster Ltd.
Private Bag X12 Suite 88
Roosevelt Park
Gauteng
2129 ZA
JBP (Just Been Paid) oraz programy inwestycyjne JSS-Tripler i  Synergy Surf oraz RESTART zgodne są z licencją/patentem Stanów Zjednoczonych o nr.: 6578010
Dane Kontaktowe/Informacyjne:
 • adres e-mail do fredericka Manna: frederick@bigbooster.com
 • adres e-mail do pomocy technicznej JBP: help@justbeenpaid.com
 • tutaj można wysyłać wiadomości do JBP w przypadku problemów technicznych oraz w kwestiach związanych  z wpłatami i wypłatami (trzeba otworzyć „ticket”): http://helpdesk.justbeenpaid.com/index.php
 • Pokój konferencyjny/czat otwarty 24 godziny na dobę, gdzie można w języku angielskim pytać o wszelkie kwestie związane  z JBP: http://login.meetcheap.com/conference,jbpdailyconferenceroom
Ciekawostki odnośnie Just Been Paid:
Wartość serwisu Just Been Paid: http://www.worthofweb.com/website-value/justbeenpaid.com

Pełna instrukcja krok po kroku jak założyć konto JustBeenPaid TUTAJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz